ELEMELERINDEKI

Online Baskı Sistemi bir baskı öncesi süreç olduğunu online dijital içerik ve ticari baskı üretimi arasında köprü boşluğu. Süreç bir baskı ev, bir müşteri ya da grafik tasarımcı oluşturmak, düzenlemek ve bilgisayar tabanlı online onaylama ön baskı aşamasında şablonlar sağlar. Bu süreç giderek çağrısında Taşınabilir Belge Biçimi (PDF) çıkışı dijital baskı tarafından sağlanan iş akışı ortamı.

Bu çözüm, şirketinizin daha verimli ve kârlı iş süreçleri tarafından işletilen kaynaklarınızı maksimize ve gereksiz işlemleri ortadan kaldırarak yapacaktır.

ÜRÜNLER

Site şu anda sekiz büyük ve popüler baskı ürünleri olarak sıralanabilir destekler. Kısaca / posta etiketleri, vinil etiket, katalog, afiş, takvim, kapı askıları ve mürekkep kartları kaldırdı logoları gibi daha fazla ürün tanıtmak olacak.

Orada tasarımı ve ürün özelleştirmek için üç seçenek vardır. Tıklayın sol paneldeki bir ürün ve seçeneklerden birini seçin.

1. Özel Tasarım: Eğer ürün özelleştirmenizi sağlar. Tıklayın tasarım stüdyosu açmak ve kendi tasarımı oluşturmak için birden fazla araçlarını kullanın.

2. Upload Tasarım: Bu seçeneği kullanarak, kendi JPG, JPEG, GIF, PNG, EPS, AI, PDF ve PSD resimleri yükleyebilirsiniz.

3. İnsanlar Tasarım: önceden yüklenmiş şablonlara yüzlerce seçmek için bu kullanın. onları üzerinde çalışın veya tasarım stüdyosu onları özelleştirebilirsiniz.

kağıt türü fark amaçlar için kullanılan ağırlık ifade edilir. sistemi Avrupa Aşağıda ülkeler, o) ya da gsm olduğunu gram başına metrekare (g / m 2 ya da sade g) ABD ve sistem lb olduğunu Pound (.

Kağıt yazımı için / () genellikle 60-120 gsm (20 arasında £ 70) ve antetli kağıtlar ve bu kırtasiye baskı kağıdı veya metin hisse senedi denir. Bir şey daha bu kart kabul edilir ağır, kağıt kartvizit, kartpostal için kullanılan yani, vb tebrik kartları

Kuşe kağıt iki bitirir bulunmaktadır - parlak (parlak ve pürüzsüz) ve mat (düz ve mat). Kaplanmış parlak kağıtlar eşit böylece uygun baskı işleri hemen hemen tüm türleri için ışığı yansıtır. Parlak kağıtlar keskin, parlak görüntüleri oluşturmak için önemli iyi bir mürekkep holdout var.

BASKI

Sistemimiz RGB (kırmızı, yeşil, mavi kırmızı) dijital üretmek için destekler yazdırır. Biz doğru CMYK için (mavi, kırmızı, sarı, anahtar) uygun 4 renk baskı sağlamak için RGB uygun renk palet eşlenmiş var.

300 dpi (nokta / inç) PDF dosyasını çıkış çözünürlüktür.

Biz hem metin hem de resimler için maddi baskı yüksek kalitede sağlayan baskı, ofset kullanın.

FIYATLANDIRMA

Hayır, fiyat listesi spekülatif miktarlarda karşı ürünlerinin temel fiyatları gösterir. Fiyatları en temel kağıt ilişkin hesaplanan / kart tipleri, boyutları ve tek taraflı baskı. Bildiğiniz gibi, son baskı maliyetini birçok parametre bağlıdır: kağıt / kart ağırlıkları veya kalınlığı (GSM / Pt), parlak veya mat yüzey, 2 veya 4 renk, kare veya yuvarlak köşeli, tek veya çift taraflı baskı, miktar, hedef nakliye ücretleri ve ulaşım modu. Lütfen temel maliyet hesaplamak için gösterge fiyatları kullanın. Bir kez sipariş yukarıdaki parametreleri kullanılarak yer, size kısa sürede son, tam maliyet postalar.