Kredi kartı ebadında ve kalınlığında üretilen değişken data (ad soyad, ünvan, üye no., kan grubu vb.) içeren plastik kartları, en az 20 kişi için sipariş verebilirsiniz.

Kart tasarımınızı online yapabilir, hazır tasarımınızı yükleyebilir ya da tasarımınızı sonradan iletmek üzere tasarım yüklemeden sipariş verebilirsiniz.

"Grafik Tasarım İster misiniz?" seçeneğini EVET olarak işaretlediğiniz takdirde, gerekli bilgileri bize iletmeniz, tasarım sürecinin başlaması için yeterli olacaktır.

İSİM LİSTESİ İLE SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

Şirket personeli, öğrenciler, kurum çalışanları vb. plastik kart ihtiyaçlarınız için isim listenizi talimatlara uygun şekilde iletmeniz yeterlidir.

Ürünü sepetinize ekledikten ve tasarım yükleme seçenekleri sonrasında karşınıza gelecek olan ürün bilgisi seçenekleri ekranında, alt bölümde "Çoklu isim baskı için dosya yükleyin" ibaresi yanında bulunan ".XLS dosyası olarak yükle" butonuna tıklayarak, isim listenizi yükleyebilirsiniz. Örnek .XLS dosyasını indirdikten sonra, isim listenizi talimatlara ugun olarak doldurmanız ve geri yüklemeniz gerekmektedir.

Fiyat hesaplaması sistem tarafından, Excel dosyanızda bulunan kişi sayısına göre hesaplanacaktır. Fiyat hesaplama penceresinde görmüş olduğunuz tutar, birim fiyattır.

Fiyatları görmek için Buraya tıklayın
SeçiminizMiktarMiktarFiyat
Standart
Tabaka başına iş (1)
11Yetki Yok!

Onlıne Fiyat Hesaplayın

Fiyatları görmek için Buraya tıklayın
Yükleniyor...
(Min: 1, Max: 1)

Hazır tasarımınız yoksa ve "online tasarım yapamam" diyorsanız, bu seçeneği işaretleyebilirsiniz. Gerekli bilgileri bize ilettiğiniz takdirde kart tasarımınız ekibimiz tarafından hazırlanarak, baskı için onayınıza sunulacaktır.

Plastik kartınızla birlikte istediğiniz aksesuar varsa lütfen seçiniz.

Plastik Kartınızı, herhangi başka bir kılıfa gerek olmadan,yaka ipi ile boyna asmak için bu seçeneği işaretleyebilirsiniz.

Kdv Hariç TutarYetki Yok!
Türkiye Geneli Kargo
Toplam TutarYetki Yok!
Sepete Ekle